HALLBYRÅ, art deco.

HALLBYRÅ, art deco.
177091. HALLBYRÅ, art deco.

Fanerad i olika träslag, svärtade detaljer.

Mått:
Längd: 66cm
Bredd: 26cm
Höjd: 57cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
177091. HALLBYRÅ, art deco.

Mått:
Längd: 66cm
Bredd: 26cm
Höjd: 57cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 576