SKRIVMASKIN, "New American TypeWriter No 5", Chicago, USA, 1900-talets början.

177073. SKRIVMASKIN, "New American TypeWriter No 5", Chicago, USA, 1900-talets början.

Med tillhörande låda.
Maskinens mått enligt bild: Längd 24, bredd 28 cm.

Slitage, färgbortfall, anlupen, låda med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillhörande låda.

Antal besök: 1 774