VÄGGSKÅP, 1900-talets sista kvartal.

177009. VÄGGSKÅP, 1900-talets sista kvartal.

Vitmålad
Längd 53, bredd 27, höj 64 cm.

smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad

smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 518