MARCHELLO. Från Picasso till Marc Chagall. Olja på duk. Signerad.

176949. MARCHELLO. Från Picasso till Marc Chagall. Olja på duk. Signerad.

53X45 cm.

Krackeleringar och färgbortfal.

Gör en kostnadsfri värdering!

53X45 cm.

Antal besök: 1 188