CARL CUNNINGHAM COLE. Skulptur, "Autumn Box",keramik, signerad och daterad.

176916. CARL CUNNINGHAM COLE. Skulptur, "Autumn Box",keramik, signerad och daterad.

signerad och daterad 2005 "Autumn Box" undersida sockel
Höjd (utan sockel) ca 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (utan sockel) ca 18 cm.

Antal besök: 1 141