TRÄLÅDOR 7 st, bland annat fruktlådor.

176791. TRÄLÅDOR 7 st, bland annat fruktlådor.

Största mått längd ca 87 bredd 50 höjd 21 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 979