SPEGEL, 1900-talets första hälft.

176771. SPEGEL, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 103 cm.

Sprickor, renoverad, lagningar, ombronserad. Glas med repor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 103 cm.

Antal besök: 581