HÄST, trä, orientalisk, 1900-tal.

176757. HÄST, trä, orientalisk, 1900-tal.

Snidad i flera stycken. Längd 50, höjd ca 43 cm.

Smärre stötmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre stötmärken och repor.

Antal besök: 714