FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Ercol, England, 1900-talets andra hälft.

176753. FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Ercol, England, 1900-talets andra hälft.

Beautiful Ercol Lounge chair made by old English craftsmen

Höjd 79, bredd 71, djup 89 cm

Fotpall
Höjd 36, bredd 52, längd 66.5 cm.

Smärre slitage på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79, bredd 71, djup 89 cm

Fotpall

Smärre slitage på armstöd.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 749