GÖTE LUNDBERG. Interiör med familj, olja på duk, signerad G. Lundberg.

176739. GÖTE LUNDBERG. Interiör med familj, olja på duk, signerad G. Lundberg.

62 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 50 cm.

Antal besök: 4 906