Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
GÖTE LUNDBERG. Interiör med familj, olja på duk, signerad G. Lundberg.
176736. GÖTE LUNDBERG. Interiör med familj, olja på duk, signerad G. Lundberg.
50 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 422