VAS, glas, signerad Lars Hellström, Orrefors.

176688. VAS, glas, signerad Lars Hellström, Orrefors.

Höjd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 645