LOUIS LINDHOLM. Kvinna med gitarr, olja på duk, signerad.

176647. LOUIS LINDHOLM. Kvinna med gitarr, olja på duk, signerad.

55 x 46 cm.

Smärre ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 46 cm.

Smärre ramslitage.

Antal besök: 4 379