GUNGHÄST, 1900-tal.

GUNGHÄST, 1900-tal.
176609. GUNGHÄST, 1900-tal.

Vitmålad trähäst på grön benställning. Man och svans i tagel. Träns och sadel i brunt läder med nitad dekor. Ögon av glas. Längd häst 70, höjd ca 64 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
176609. GUNGHÄST, 1900-tal.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 097