BUDDHAFIGUR, gips, 1900-tal.

BUDDHAFIGUR, gips, 1900-tal.
176568. BUDDHAFIGUR, gips, 1900-tal.

Sittande buddha med slutna ögon. Höjd 32 cm.

Slitage. Mindre släpp av patineringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 152