KAFFEKOPPAR med FAT, 6 st, porslin, trol Österrike, 1900-talets första hälft.

176511. KAFFEKOPPAR med FAT, 6 st, porslin, trol Österrike, 1900-talets första hälft.

Höjd, kopp: 4,5 cm
Diameter, fat: 11,3 cm
Koppar med bikupemärkning.

1 fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, kopp: 4,5 cm
Diameter, fat: 11,3 cm
Koppar med bikupemärkning.

1 fat med nagg.

Antal besök: 626