GLOVLAMPA, två-armad, 1950-tal.

176509. GLOVLAMPA, två-armad, 1950-tal.

Tvåarmad med metall respektive tygskärm
Höjd, 135 cm
Bottenmärkt S.E.A. 32 Eskilstuna.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 135 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 138