HENRY STRÖM. Porträtt. Olja på duk. Ej signerad.

176492. HENRY STRÖM. Porträtt. Olja på duk. Ej signerad.

50 x 62 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 62 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 4 898