CZESLAW DZIAMALEK. Hund med självporträtt. Färglitografi. Otydligt signerad.

176461. CZESLAW DZIAMALEK. Hund med självporträtt. Färglitografi. Otydligt signerad.

41,5x28 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

41,5x28 cm.

Gulnad.

Antal besök: 2 576