176458. SILVERFÖREMÅL, cigarettetui samt skedar, 381g.
Etui graverat på insidan med signaturer från svenska skådespelare, proveniens skådespelerskan Maria Sjöstrand. Skedar 8 st i varierande storlekar 18/1900-tal.