SILVERFÖREMÅL, cigarettetui samt skedar, 381g.

176458. SILVERFÖREMÅL, cigarettetui samt skedar, 381g.

Etui graverat på insidan med signaturer från svenska skådespelare, proveniens skådespelerskan Maria Sjöstrand. Skedar 8 st i varierande storlekar 18/1900-tal.

Bucklor, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, slitage, repor.

Antal besök: 967