BOKSKÅP, 1900-tal.

BOKSKÅP, 1900-tal.
176454. BOKSKÅP, 1900-tal.

Ek. Längd 87, bredd 35, höjd 220 cm.

En lucka saknas samt en lucka saknar glas. En skruv saknas till en lucka. Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
176454. BOKSKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 2 502