SKRIVBORDSSTOL, 1950/60-tal, Verkstads AB Lindqvist Motala.

176424. SKRIVBORDSSTOL, 1950/60-tal, Verkstads AB Lindqvist Motala.

Förkromad metall, höj/sänkbar och svängbar,
Originaltyg, armstöd i ek.

Tyg med fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originaltyg, armstöd i ek.

Antal besök: 1 049