EDVARD ROSENBERG. olja på duk, sign o dat 1903.

176421. EDVARD ROSENBERG. olja på duk, sign o dat 1903.

Kustmotiv. 47x54.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustmotiv. 47x54.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 538