ADAM MALINOWSKI. Komposition. Olja på duk. Signerad och daterad A Malinowski 88.

176417. ADAM MALINOWSKI. Komposition. Olja på duk. Signerad och daterad A Malinowski 88.

26x32 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x32 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 628