SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal.

SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal.
176416. SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal.

Ljus flammig björk, en lucka
Höjd 56, bredd 46, djup 29 cm.

Bruksslitage, ett ben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljus flammig björk, en lucka

Bruksslitage, ett ben löst.

Antal besök: 1 534