MARC CHAGALL. Efter. Paris. Litografiskt tryck, signerad i trycket och numrerad 296/500.

176339. MARC CHAGALL. Efter. Paris. Litografiskt tryck, signerad i trycket och numrerad 296/500.

87x56 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

87x56 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 1 731