EDOUARD WIIRALT. "Puuloike sünd", trägravyr, signerad i trycket, numrerad XL/LXX.

176250. EDOUARD WIIRALT. "Puuloike sünd", trägravyr, signerad i trycket, numrerad XL/LXX.

Bildyta ca 14,1 x 10,2 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 14,1 x 10,2 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 905