SKIDOR, Sameskidor, 1800-tal.

SKIDOR, Sameskidor, 1800-tal.
176239. SKIDOR, Sameskidor, 1800-tal.

Längd 258 cm.

Slitage, sprickor samt skador på bakre delen av skidorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 258 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 890