PARTI DIVERSE KAFFESKEDAR, silver, olika modeller, 1900-tal.

17623. PARTI DIVERSE KAFFESKEDAR, silver, olika modeller, 1900-tal.

12 kaffeskedar i schatull, 1950/60-tal.
5 kaffeskedar i schatull, England.
5 kaffeskedar, GEWE, Malmö, 1960-tal.
Kaffesked, "Prinsess", Cesons Göteborg, 1963.
Kaffesked, souvernir Piteå.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffesked, souvernir Piteå.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 679