12 kaffeskedar i schatull, 1950/60-tal.
5 kaffeskedar i schatull, England.
5 kaffeskedar, GEWE, Malmö, 1960-tal.
Kaffesked, "Prinsess", Cesons Göteborg, 1963.
Kaffesked, souvernir Piteå.
Bruksslitage.
Kaffesked, souvernir Piteå.
Bruksslitage.