FIGURIN, stengods, Älg, Thomas Hellström, Nittsjö. 1900-tal.

176192. FIGURIN, stengods, Älg, Thomas Hellström, Nittsjö. 1900-tal.

Längd 30, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 293