JOHAN TIRÉN (1853-1911). Sameflicka och renhjord på fjället. Akvarell.

176153. JOHAN TIRÉN (1853-1911). Sameflicka och renhjord på fjället. Akvarell.

Signerad Johan Thorén. 54 x 81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 10 582