POKAL, med lock, KARAFFER 2 st.

17609. POKAL, med lock, KARAFFER 2 st.

Pokal möjligen Irland. En karaff med hals i silver. Höjd 19,5-23.

Slitage och enstaka nagg. Lock till pokal troligen ej ursprungligt. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 089