KERSTIN LUNDBERG STENMAN. Kvinna i landskap. Olja på duk. Signerad.

176087. KERSTIN LUNDBERG STENMAN. Kvinna i landskap. Olja på duk. Signerad.

60x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x50 cm.

Antal besök: 2 316