HARALD HEDELO. skuret trä, signerad samt daterad -50.

176066. HARALD HEDELO. skuret trä, signerad samt daterad -50.

Ca 73 x 58 cm.

Sprickor samt smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 73 x 58 cm.

Antal besök: 2 363