KOMMOD, mahogny/rotfaner samt marmor, nyrenässans.

176030. KOMMOD, mahogny/rotfaner samt marmor, nyrenässans.

Längd 70, bredd 55, höjd 84 cm.

Slitage samt fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 697