SOFFBORD med rottinghylla, 1950-60-tal.

175925. SOFFBORD med rottinghylla, 1950-60-tal.

Höjd 57 cm, bredd 51 cm, längd 89 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 644