STOLAR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

175885. STOLAR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

Ek. Skuren dekor med äpple.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Skuren dekor med äpple.

Bruksslitage.

Antal besök: 651