SKÅP, ek, 2000-tal.

SKÅP, ek, 2000-tal.
175873. SKÅP, ek, 2000-tal.

Nedre skåpet inrett med hylla. Längd 99, bredd 51, höjd 131 cm.

Övre skåpet med bortplockat hyllplan och hål på baksidan för kabeldragning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
175873. SKÅP, ek, 2000-tal.

Antal besök: 561