BORDSARMATUR, porslin, Commedia dell'arte, 1930-tal.

175870. BORDSARMATUR, porslin, Commedia dell'arte, 1930-tal.

Höjd 32 cm
Tidstypiska 1930-talskläder
Skärm medföljer. Höjd 21 cm.

Mannens huvud har en lagning
El funktionsduglig med skarvad sladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm
Tidstypiska 1930-talskläder
Skärm medföljer. Höjd 21 cm.

Mannens huvud har en lagning

Antal besök: 612