SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal.

17587. SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal.

Grålackerad. Två lådor samt klaff. Bakom klaff 4 lådor för bestick. Nyckel finns. Längd 91, bredd 47, höjd 83 cm.

Skador samt beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt beslag saknas.

Antal besök: 674