ERNST FUCHS (GEBOREN 1930 WIEN). ”Afrodite och Perseus på Ögonön”.
175862. ERNST FUCHS (GEBOREN 1930 WIEN). ”Afrodite och Perseus på Ögonön”.
Giclee/duk, signerad med silver markeringspenna i mitten till höger och numrerad 243/300 längst ner till vänster.
55 cm x 37,5 cm eller
Arkstorlek 61 cm x 44 cm.
55 cm x 37,5 cm eller
Arkstorlek 61 cm x 44 cm.