Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
CLARA ZIEGLER. Stilleben med blommor i korg. Olja på duk, uppklistrad. Signerad och daterad 1898.
175754. CLARA ZIEGLER. Stilleben med blommor i korg. Olja på duk, uppklistrad. Signerad och daterad 1898.
55 x 75 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 75 cm.
Slitage och repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 369