LAMPETTER, ett par, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

175740. LAMPETTER, ett par, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Förgyllda. Krön med bandrosett. Höjd 38 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 916