POTTSTOL, 18/1900-tal.

POTTSTOL, 18/1900-tal.
175703. POTTSTOL, 18/1900-tal.

Vitmålad. Potta i emalj medföljer.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 666