SPEGEL, 1960-tal.

SPEGEL, 1960-tal.
175578. SPEGEL, 1960-tal.

Stomme i jakaranda. Höjd 107 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
175578. SPEGEL, 1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 555