VÄGGKLOCKA, Westerstrands, 1950-tal.

175453. VÄGGKLOCKA, Westerstrands, 1950-tal.

Trä. Urtavlans diameter: ca 25 cm.

Mindre repor och fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor och fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 092