FLYGPLAN CONCORDE JOUSTRA Frankrike, plåt och plast. Byggsats balsa VERON Cessna.

175331. FLYGPLAN CONCORDE JOUSTRA Frankrike, plåt och plast. Byggsats balsa VERON Cessna.

JOUSTRA längd 60 cm. Batteri och friktion.

JOUSTRA med slitage och smärre rostskador. Ett hjul saknas. Byggsats ingen kontroll på fullständighet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 776