LEKSAKSHÄSTAR med vagn, 1900-tal.

175323. LEKSAKSHÄSTAR med vagn, 1900-tal.

Längd 35, bredd 19,5, höjd 16,5 cm.

Slitage och skador. Ena hästen saknar ett ben. Möjligen senare vagn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 884