BYRÅSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

175243. BYRÅSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Valnöt. Vinklingsbar spegel. Längd 61, bredd 21, höjd 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 547