LAMPFOT i nysilver, 1920-tal.

LAMPFOT i nysilver, 1920-tal.
175240. LAMPFOT i nysilver, 1920-tal.

Höjd 44 cm.

El ej funktionstestad
Putsskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

El ej funktionstestad
Putsskador.

Antal besök: 935